НАПРЯМКИ РОБОТИ
В ЛЦНТТУМ працює 49 груп, в яких навчаються 685 вихованців.
ТЕХНІЧНА ТВОРЧІСТЬ
Технічна творчість учнів - наймасовіша форма залучення їх до творчості. У визначенні поняття «дитяча технічна творчість» існують дві точки зору —педагогічна і психологічна.
Педагоги розглядають дитячу технічну творчість не тільки як вид діяльності, направлений на ознайомлення учнів з різноманітним світом техніки, розвитку їх здібностей, але і як один їх ефективних способів трудового виховання і політехнічної освіти. Психологи в дитячій технічній творчості більше уваги приділяють своєчасному виявленню здібностей учнів до певного виду творчості, встановленню рівня їх формування і послідовності розвитку. Іншими словами, в процес управління творчою діяльністю учнів психологи включають методи правильної діагностики творчих здібностей, які допоможуть зрозуміти в якому виді діяльності і за яких умов учні зможуть найбільш продуктивно проявити себе. Таким чином, з урахуванням педагогічної і психологічної точок зору дитяча технічна творчість - це ефективний засіб виховання, цілеспрямований процес навчання і розвитку творчих здібностей учнів в результаті створення матеріальних об'єктів з ознаками корисності і новизни.
РАДІОЕЛЕКТРОННЕ КОНСТРУЮВАННЯ
РОБОТОТЕХНІКА
АВІАКОСМІЧНЕ
МАКЕТУВАННЯ ТА МОДЕЛЮВАННЯ
ЮНІ ФОТОАМАТОРИ
ЛЕГО-КОНСТРУЮВАННЯ
ПОЧАТКОВЕ СПОРТИВНО- ТЕХІЧНЕ МОДЕЛЮВАНЯ
СУДНОМОДЕЛЬНИЙ
СВІТ КОМП`ЮТЕРІВ
ХУДОЖНЯ ОБРОБКА ДЕРЕВЕНИ
ДИТЯЧА АНІМАЦІЯ
ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНА ТВОРЧІСТЬ
Світ людини включає в себе численні види художньої практики. Це плетіння і ткацтво, розпис і вишивка, різьбленя і виточування, гончарство і виготовлення сувенірів тощо. Одні види - кераміка, обробка кістки і каменю, плетіння - виникли на зорі людської цивілізації, інші - молоді: мереживо, гобелен, вироби з бісеру, витинання з паперу, оригамі. Їм заледве налічується кілька століть.
Народне деоративне мистецтво - унікальне явище національної культури. Воно завжди правдиво показує світові життя нації, її духовне багатство, рівень культуи, творчі сили і здібності, енергію, виступає, як феномен незнищенності. Вивчення народного декоративного мистецтва законмірно входить в коло проблем національної культури.
Ми пропануємо здобути нові знання та навички з декоративного мистецтва на занятях в наших гуртках.
УКРАЇНСЬКІ РЕМЕСЛА
РУКОТВОРИ