Для батьків

1111111111_c5f84.png

Не виховуй дітей, вони так чи інакше будуть схожі на тебе. Виховуй себе.

ЯК ВСТУПИТИ ДО ЗАКЛАДУ

Якщо Ви вже вибрали дитяче об'єднання, то:

Заповніть заяву, вказавши дані дитини та контактну інформацію;

Для уточнення розкладу занять, деталей навчання і відповідей на всі ваші запитання ви можете скористатися телефоном, електронною адресою або формою зворотнього зв'язку на нашому сайті.

 

Заповнену заяву слід предоставити до нашого закладу. Ви можете залишити її методисту або черговій.

Предоставляючи заповнену заяву ви згодні на обробку нами зазначених вами даних.

ТЕСТИ, АНКЕТУВАННЯ

Більшість батьків свято переконані, що вони гарні батьки. Про своїх дітей одні батьки розповідають стороннім лише хороше, а другі – не соромляться жалітися на них. Стосунки батьків і дітей – вічна проблема, з якою зіштовхується кожне покоління. Чому в одних сім’ях – мир і спокій, а в інших – сварки, крики і скандали? Якими бачать діти своїх батьків? Якими батьками ви насправді є? На ці запитання допоможе відповісти цей тест. Виберіть свої варіанти відповідей на 10 запитань і позначте їх.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

60 ПРОСТЫХ СПОСОБОВ СТАТЬ БЛИЖЕ К РЕБЕНКУ.

Самые лучшие дети у счастливых родителей… 

Детская психика очень чувствительна, воспоминания наиболее яркие. Ребенок запоминает буквально все – не только что мы говорим, но и как, каким тоном, с каким жестом, искренне или фальшиво, с радостью или сердито. Все наши слова, все поведение откладывается в его сознании и постепенно формирует ЧЕЛОВЕКА.

А самое главное - надо с ребенком общаться, и надо уметь это делать. Это совсем не сложно.

БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ

      Сучасне життя неможливе без інтернету. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Переваги використання інтернету очевидні. Як будь-яка складна інфраструктура, інтернет містить багато небезпек, нехтування якими може призвести не просто до втрати спокою, але й істотних грошових коштів. Кожен, хто працює з мережею, щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх менш «просунутих» близьких і друзів. 

Інформація про наявність вільних місць в закладі освіти
Експрес-заявка на вакантне місце
arrow&v

Отправлено. Спасибо!