У Лисичанську пройшов міський етап обласної виставка-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Він проводиться щорічно серед учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти з метою сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини.
У конкурсі прийняли участь всі загальноосвітні заклади міста та позашкільний заклад – ЛЦНТТУМ, На конкурс представлені 138 художніх робіт з декоративно – ужиткового мистецтва (вишивка, інтер’єрна лялька, бісероплетіння, сувеніри, сувенірні панно, архітектурні споруди) та з образотворчого мистецтва (малюнки).
Журі визначило кращі роботи і переможців конкурсу:
У розділі «Декоративно-ужиткове мистецтво»:
1 номінація «Інтер’єрна лялька»:
І місце:
Мінський Гордій, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
Корогодіна Світлана, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 25;
Січкарьова Вєроніка, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
Сем’янистий Михайло, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
ІІ місце:
Якименко Меланія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Панаїт Богдан, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
Лиманський Ярослав, Лисичанська багатопрофільна гімназія;
ІІІ місце:
Ажипа Ольга, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
Любанець Дар’я, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
Сагадієва Ріната, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6.
2 номінація «Бісероплетіння»:
І місце:
Дубина Олександр, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
Лук’янчук Валерія, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
ІІ місце:
Скоробач Данило, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12»;
ІІІ місце:
Тягній Ірина, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
3 номінація «Сувенірні панно»:
І місце:
Нежива Ганна, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24;
Красюк Дар’я, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
Христенко Валерія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
Колективна робота вихованців гуртка «Мистецтво нашого народу», КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
ІІ місце:
Авраменко Кира, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
Лабунська Карина, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 25;
Погодіна Марія, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
ІІІ місце:
Голубєв Богдан, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24;
Старова Софія, КЗ «ЛЗОШ І –ІІІ ст. № 8»;
Костякіна Віолетта, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30».
4 номінація «Вишивка»:
І місце:
Чербаков Денис, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
Божил Олег, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 18»;
ІІ місце:
Гордієнко Вєроніка, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
Крижна Еліна, КЗ «НВК школа І-ІІ ст. – ліцей «Гарант»;
ІІІ місце:
Акопян Анна, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Шалімов Святослав, Лисичанська багатопрофільна гімназія;
Шевченко Євгенія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
Шабрацька Поліна, КЗ «НВК школа І-ІІ ст. – ліцей «Гарант».
5 номінація «Архітектурні споруди»:
І місце:
Козинський Назар, Лисичанська багатопрофільна гімназія;
ІІ місце:
Набока Христина, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
Зацарна Софія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
ІІІ місце:
Рубежанський Ілля, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
Івченко Дмитро, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 18».
6 номінація «Сувенір»:
І місце:
Орєхова Катерина, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 9;
Шипілов Іларіон, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Колективна робота вихованців гуртка «Мистецтво нашого народу», КЗ «ЛЗОШ І –ІІІ ст. № 8», керівник Лейко І.;
ІІ місце:
Радченко Артем, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
Лисицький Савелій, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12»;
Орєхова Катерина, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 9;
ІІІ місце:
Лесік Ілля, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Півторацька Дарʼя, Півторацька Марія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Добровольський Денис, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4.
У розділі «Образотворче мистецтво»:
І місце:
Петухов Ілля, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 18»;
Кононенко Софія, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24;
Лазарєва Ольга, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
Матвєєва АльбінаКЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
Молодих Катерина, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
ІІ місце:
Ажипа Ілля, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
Макогон Валентина, КЗ «НВК школа І-ІІ ст. – ліцей «Гарант»;
Реука Оксана, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
Кравченко Марія, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 29»;
Сахарова Юлія, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
ІІІ місце:
Герасимюк Ніка, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 29»;
Асєєва Анісья, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 29»;
Мурай Катерина, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
Матвєєв Дмитро, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
Батуркіна Наталія, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24.
На увагу журі заслуговують роботи вихованців ЛЦНТТУМ:
Вербицької Олександри, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н.;
Домарєвої Сніжани, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н.;
Гончарової Ганни, гурток «Художня обробка деревини», керівник Шевєлєв А.;
Гринько Дар'ї, гурток «Декоративно-прикладне конструювання», керівник Кислякова О. В.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!