Підведено підсумки міського етапу конкурсу "Чудовий світ оригамі".
На конкурс були представлені 165 робіт: образи тварин, птахів, кусудами, квіткові та тематичні композиції, а також роботи, виконані у техніці «кірікомі-орігамі».
Члени журі відзначили, що виставкові роботи вирізняються яскравістю, професіоналізмом, новими підходами та рішеннями. Експозиції виставки демонструють неабиякий талант дітей, уміння правильно підбирати кольорову гаму й створювати неповторні композиції.
Журі конкурсу визначило переможців:
У номінації «3-Д орігамі»:
І місце
- Бутков Кирило, Вовчоярівський НВК;
- Корнієнко Катерина, Вовчоярівський НВК;
- Красюк Дар'я, Худолій Анастасія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Баклагіна Альбіна, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Сваволя Єлізавета, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Дробот Гліб, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Мальцева Марія, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24.
ІІ місце
- колективна робота учнів 2-А та учнів 2-Б класів, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Дорохов Сергій, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
- Сагадієва Ріната, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
- Літовкіна Дар'я, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
- Хліманкова Анастасія, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
- Іванова Влада, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
- Сагадієв Георгій, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6;
- Мирошниченко Анастасія, ЛЗОШ І -ІІІ ст. № 13;
ІІІ місце
- Лабунська Карина, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 25;
- Липський Артем, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Гадоєва Ірина, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
- Туз Єгор, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Буткова Дар'я, Вовчоярівський НВК;
- Кононенко Анастасія, ЛЗОШ І -ІІІ ст. № 13;
- Сергієнко Марія, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
- Дорошенко Дар'я, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 9.
У номінації «Класичне орігамі»:
І місце
- Колосов Артем, КЗ «ЛСШ І-ІІ ст. № 29»;
- Плутенко Злата, КЗ «ЛСШ І-ІІ ст. № 29»;
- Гавря Федір, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
- колективна робота учнів КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12» (керівник Н. Дубова);
- Серебрянський Артур, КЗ «ЛСШ І-ІІ ст. № 29»;
ІІ місце
- Буренко Мирослава, КЗ «ЛСШ І-ІІ ст. № 29»;
- Індач Владислава, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
- Мельникова Уляна, КЗ «ЛСШ І-ІІ ст. № 29»;
ІІІ місце
- Піров Степан, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12»;
- Смалій Злата, КЗ «ЛСШ І-ІІ ст. № 29»;
- Орєхов Михайло, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
- Семеняка Ксенія, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12».
У номінації «Модульне орігамі»:
І місце
- Тур Ганна, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Малявська Кира, КЗ «ЛСШ І-ІІ ст. № 29»;
- Пугачова Катерина, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
- Милостний Захар, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
ІІ місце
- Шаміданов Артем, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 18»;
- Бейба Анна, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Карпенко Ніколь, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 25;
- Некрасов Ігор, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
- Вєтрова Вікторія, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
ІІІ місце
- Андрєєва Ангеліна, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12»;
- Борсук Альона, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
- Бакурова Вєроніка, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 14.
У номінації «Кірікомі-орігамі»:
І місце
- Корнієнко Поліна, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24;
- Корнієнко Поліна, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24.
За високу майстерність, оригінальність та творчий підхід журі відмітило наступних учасників:
- Тюкало Всиль, ЛЦНТТУМ, гурток «Орігамі», керівник Савенко Н.;
- Савенко Поліна, ЛЦНТТУМ, гурток «Орігамі», керівник Савенко Н.;
- Дикова Катерина, ЦПРШМ, гурток «Паперокручення», керівник Кузьменкова Н.;
- Колективна робота членів гуртка «Паперокручення», керівник Кузьменкова Н.;
- Єлісєєва Ксенія, Красюк Дар'я, ЦПРШМ, гурток «Паперопластика», керівник Єлісєєва І., гурток «Народна творчість», керівник Красюк О.
Зауваження та побажання:
- Роботи в техніці 3 - Д орігамі повинні бути проклеєними! Якщо модулі не будуть склеєні, організатори виставки-конкурсу не несуть відповідальності за збереження виробів.
- Бажано надавати роботи в техніці класичного орігамі, тому що їх завжди менше, аніж в техніці 3 - Д орігамі.
- Роботи у техніках світ-дизайн, квілінг, паперопластика,
3-Д конструювання у цьому конкурсі не розглядаються!!!
Дякуємо за участь! Вітаємо переможців!