Наприкінці березня традиційно проходить виставка-конкурс дитячої творчості «Знай і люби свій край». У конкурсі прийняли участь всі загальноосвітні школи та позашкільні заклади міста. На конкурс представлені 152 художні роботи з декоративно – ужиткового мистецтва (вишивка, інтер’єрна лялька, бісероплетіння, сувеніри, сувенірні панно, композиції, вироби зі стрічок) та з образотворчого мистецтва (малюнки).
Журі визначило кращі роботи і переможців конкурсу:
У розділі «Декоративно-ужиткове мистецтво»:
1 Номінація «Інтер’єрна лялька»:
І місце:
- Колективна робота: Кшенін Олексій, Кшеніна Ріната, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Львова Кіра, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 29»;
- Мінський Гордій, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
ІІ місце:
- Лиманський Ярослав, Лисичанська багатопрофільна гімназія;
- Кочаков Дмитро, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Полюшко Поліна, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
ІІІ місце:
- Семьонова Марія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Кенюх Софія, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 9;
- Посохова Аліна, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 14;
- Стародубцев Михайло, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30».
2 Номінація «Бісероплетіння»:
І місце:
- Гарбуз Микита, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
- Дреманович Герман, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12»;
ІІ місце:
- Лящук Анастасія, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
- Пашкевич Кира, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
- Антонов Денис, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 9;
ІІІ місце:
- Мандзюк Меліса, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
- Сіпачова Валерія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Зайцева Анастасія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26.
3. Номінація «Сувенірні панно»:
І місце:
- Лєсік Ілля, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Мельникова Марія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Каноненко Софія, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24;
- Дзвоник Яніс, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
- Додух Кира, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
ІІ місце:
- Лєсік Ілля, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Реука Оксана, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7;
- Зарецький Дмитро, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Лабунська Карина, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 25;
ІІІ місце:
- Віщенко Віка, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Клешнева Софія, КЗ «ЛЗОШ І –ІІІ ст. № 8»;
- Чайка Катерина, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 9;
- Чепурко Арсеній, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12»;
- Бондарєв Віктор, ЛЗОШ І -ІІІ ст. № 13;
- Мартинов Олексій, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 18».
- Бейба Анна, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Макогон Валентина, КЗ «НВК школа І-ІІ ст. – ліцей «Гарант».
4. Номінація «Вишивка»:
І місце:
- Акопян Анна, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Кушнір Анжеліка, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
- Сагадієва Софія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6;
ІІ місце:
- Кухта Іван, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
- Буданова Ганна, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
- Купчик Микита, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 18»;
ІІІ місце:
- Хрустовська Вікторія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Трапарчук Софія, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 18»;
- Картамишева Маргарита, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26.
5. Номінація «Вироби зі стрічок»:
І місце:
- Назарько Катерина, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6;
- Саприкіна Марія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
ІІ місце:
- Ліфарев Іван, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 9»;
ІІІ місце:
- Чудіна Софія, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7».
6. Номінація «Поробки в техніці паперопластика»:
І місце:
- колективна робота: Красюк Даря, Моргун Арсен, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Савенко Дмитро, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24;
- Волошин Євген, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Врубльовська Анастасія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
ІІ місце:
- Мітрофанова Марія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Петренко Даяна, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Буданова Ганна, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
ІІІ місце:
- Соснін Демид, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
- Сергієнко Костянтин, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4.
7. Номінація «Композиція»:
І місце:
- Шитілов Ілларіон, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Родкіна Софія, КЗ «ЛЗОШ І –ІІІ ст. № 8»;
- Шовкопляс Дмитро, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
ІІ місце:
- Голданов Станіслав, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
- Пікіна Олександра, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24;
- Зарайська Єва, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
ІІІ місце:
- Кочаков Дмитро, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Бриков Костянтин, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27».
8. Номінація «Сувенір»:
І місце:
- Тур Олександра, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
- Бушуєв Тимур, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6;
- Сагадієва Софія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6;
- Свістун Уляна, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
- Єрьоміна Дар’я, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Поляничко Тимур, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Мінський Гордій, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
- Лук’янчук Артем, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
ІІ місце:
- Сагадієв Георгій, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6;
- Крючкова Владислава, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
- Смицький Максим, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 29»;
ІІІ місце:
- Казакова Вікторія, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
- Діденко Максим, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
- Борсук Альона, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
- Посохова Альбіна, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 6;
- Галяпа Богдан, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
- Поляничко Тимур, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Кузьменко Софія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 26;
- Смицький Максим, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 29».
9. Номінація «Образотворче мистецтво»:
І місце:
- Семенова Марія, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 4;
- Рєука Оксана, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
- Антонов Денис, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 9;
- Братушкін Михайло, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12»;
- Щербакова Дар’я, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 12»;
- Пєтухов Ілля, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 18»;
- Маслєннікова Дар’я, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 25;
- Макогон Валентина, КЗ «НВК школа І-ІІ ст. – ліцей «Гарант»;
ІІ місце:
- Головченко Ольга, Лисичанська багатопрофільна гімназія;
- Шоколенко Олена, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7»;
- Мальцева Діана, ЛЗОШ І-ІІ ст. № 24;
- Лаптєва Дарина, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 25;
- Дарунін Давид, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
- Курсон Давид, КЗ «ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 30»;
ІІІ місце:
- Тур Олександр, КЗ «ЛНВК ЗОШ І – ІІІ ст. №3 ДНЗ «Барвінок»;
- Бербенець Олена, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
- Скулін Юрій, Лисичанський багатопрофільний ліцей;
- Бриков Костянтин, КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. № 27»;
- Макогон Валентина, КЗ «НВК школа І-ІІ ст. – ліцей «Гарант»;
- Романова Єлєна, КЗ «ЛЗОШ І-ІІ ст. № 29».
На увагу журі заслуговують роботи вихованців ЛЦНТТУМ:
- колективна робота Строгової Поліни та Сланєвського Степана, гурток «Художня обробка деревини», керівник Шевєлєв А.В.;
- Максимової Орини, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н. І.;
- Вербицької Олександри, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н. І.;
- Косман Ніки, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н. І.;
- Домарєвої Сніжани, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н. І.;
- Олексіної Софії, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н. І.;
- Бєлах Дар’ї, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н. І.;
- Хомякової Мілани, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н. І.;
- Гребеннікової Вєроніки, гурток «Художнє ліплення», керівник Лукащук Н. І.;
- колективна робота Войленко Поліни, Клешневої Софії, Гончарової Марії, гурток «Декоративно-прикладне конструювання», керівник Пасечник О. С.
А також роботи вихованців ЦПРШМ:
- колективна робота Зубанової Поліни (гурток «Народна творчість», керівник Красюк О. М.), Зубанової Карини (гурток «Паперокручення», керівник Єллісєєва І. В.);
- Шаріфової Ельвіри, гурток «Основи художнього мистецтва», керівник Бєлахова О. О.;
- Давидова Олександра, гурток «Мистецтво нашого народу», керівник кондратенко С. С.;
- Бєзуглої Анастасії, гурток «Гаптування шовковими стрічками», керівник Щоткіна М. В.